Sõltumatu postproduktsiooni stuudio Tallinnas

Täisvalik heli- ja videoteenuseid ühe katuse all

Flink Studios kogenud meeskond

Stuudio asutajatel on üle 15 aasta kogemusi heli-, video- ja liikuvgraafika produktsiooni valdkonnas. Pakume täisteenust produktsiooni algusest lõpptooteni.

Loome reklaame ja teeme adaptsioone

Flink Studios pakub laias valikus heli- ja videopostproduktsiooni teenuseid, sealhulgas helikujundust, videomontaaži, värvimääramist, pealelugemist, liikuvgraafikat ja 3D lahendusi kõikidele meediaformaatidele ja -platvormidele.

Meie eesmärk on olla teie usaldusväärne partner

Sõltumatu ettevõttena saame garanteerida igale kliendile täieliku konfidentsiaalsuse

Pealelugemine ja dublaaž

Oleme teinud koostööd enam kui 300 eesti, vene ja inglise keelt valdava näitlejaga ning meil on olemas nende häälenäidised. Tänu sellele leiame igasse rolli sobiva hääle, olgu tegu reklaamile pealelugemise, dublaaži, diktori, teadustajaga vms. Eritellimusel valminud lugemisboks ja valik kvaliteetseid mikrofone võimaldavad meil saavutada alati soovitud tulemuse. Võõrkeeltes (näiteks soome, läti, leedu, rootsi jms) voiceoverite salvestamiseks teeme koostööd nende riikide kohalike stuudiotega.

Eriefektid ja 3D

Meie meeskonnal on üle 15 aasta kogemusi, et aidata teil anda oma lugusid edasi eriefektide abil. VFX-projektid tehakse enamjaolt kohapeal kiirelt ja efektiivselt. Kui on vaja väga spetsiifilisi oskusi ja 3D-modelleerimist, kasutame oma usaldusväärsete partnerite abi.

Helikujundus

Filmilike helikujunduste loomine on meie helikujundajate töö. Nemad tegelevad heli postproduktsiooni iga aspektiga, sh dialoogi montaaži, ADR-i, heliefektide ja Foleyga. Pikaajalised kogemused võimaldavad meie helikujundajatel läheneda loovalt just teie projekti ainulaadsetele vajadustele.

Flink Studiol on 5.1 miksimisruum surround-heli loomiseks ja kaks stuudiot dialoogitekstide lõikamiseks, Foley ning pealelugemiste salvestamiseks ja stereoheli miksimiseks. Flink Studios miksitud reklaamid on võitnud mitmeid Eesti ja rahvusvahelisi auhindu.

Animatsioon & Motion Graphics

Meie kogenud animaatorid annavad teie ideedele visuaalse vormi ning loovad kujundusi ja storyboarde või äratavad ellu juba valmis mõeldud kujundused. Teeme selgitusvideoid, tootekaadreid, logoanimatsioone, ürituste visuaale jpm.

Produktsioon

Töötame koos vabakutseliste professionaalidega ja produktsiooni-ettevõtetega, et pakkuda oma klientidele kõik-ühes produktsiooniteenust. Kontrolli all töövoog aitavab produktsiooni optimeerida ning võimaldab meil pakkuda parimaid loomingulisi lahendusi.

Filmimontaaž ja koloreerimine

Flink Studios monteerijatel on üle 15 aasta töökogemusi Avidi monteerimisvahenditega, Avid Media Composer on meie esmane valik reklaamide ja filmide monteerimisel. Kõik montaažiruumid on varustatud ka Adobe Premiere ja DaVinci Resolve programmidega. Meie 4K koloreerimisstuudio on varustatud DaVinci Resolve Studio tehnikaga.

 

Täisvalik heli ja pildi järeltootmise teenuseid ühe katuse all

Televisioon, veeb, sotsiaalmeedia, raadio, kino, YouTube, LED-ekraanid, IVR, üritused

Võtke meiega ühendust

Flink Studios OÜ
Telefon +372 555 696 78
E-post hello@flink.ee
Tatari 25-301
10116 Tallinn
Eesti

Meie tiim

Asutaja, produtsent

Lauri Laidna

Video ja postproduktsioon
+372 566 88 111
lauri@flink.ee

Asutaja, produtsent

Karel Kattai

Heli ja postproduktsioon, pealelugemised
+372 56 21 45 34
karel@flink.ee

Produtsent

Sarina Wennerqvist

Heli ja postproduktsioon, pealelugemised
+372 50 76 156
sarina@flink.ee

Helikujundaja

Indrek Soe

Helikujundus ja -salvestus
indrek@flink.ee

MOTION disainer, Animaator

Katarina Allev

Motion Design, Animatsioon
katarina@flink.ee

MOTION disainer, Animaator

Joosep Maripuu

Motion Design, Animatsioon
joosep@flink.ee